Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1018
26.04.2011, 19:36
Mam prośbę:Mógłby ktoś napisać szczegółową budowę manualnych skrzyni biegów?
Może być na PW
Ostatnio edytowane przez Bartoch3tsw : 26.04.2011 o godz. 19:39.
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw