Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 26.04.2011, 19:23
Pewnie ze wierzę, na radzie by go przegłosowali tak jak przy okrągłym stole, a później ktoś by pisał to co ty kilka postów wyżej.

"Sekunda, moment. Czy przypadkiem Kaczynscy nie byli czescia ruchu ktory popieral gruba kreske (RBN)"? Czy nie byli obecni przy Okraglym Stole(RBN)? Widzisz, bo teraz to wyglada tak ze oni stali z boku, ostrzegali przed tym wszystkim a teraz maja prawo do tego aby negowac i oskarzac... "

No więc tym razem Jarek stanął z boku od początku i bardzo dobrze

Na jakiej podstawie twierdzisz to co twierdzisz, co ty Kaczyński jesteś że wiesz co on myśli "Ja i oni" istnieją czy Kaczyński o tym mówi, czy nie. Nie mów mi że tego nie pojmujesz.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując