Wyświetl pojedynczy post
SEGA
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 26.04.2011, 19:20
Witam. Do sprzedania mam kubek Wisły ze znaczkiem JudasBASTER. Otrzymałem 2 takie same kubki od znajomych, brak przepływu informacji.Kubek kozacki Napewno wkurzający dla judasów w pracy
Chętnie sprzedam jeden. Kto pierwszy ten lepszy!!!! Cena 10zł. Ktoś chętny to pisać. Pozdrawiam


Ostatnio edytowane przez SEGA : 26.04.2011 o godz. 19:27.
"Życie jak mecz, jeden mecz, który ważniejszy jest niż życie..."
Odpowiedz cytując