Witam. Do sprzedania mam kubek Wisły ze znaczkiem JudasBASTER. Otrzymałem 2 takie same kubki od znajomych, brak przepływu informacji.Kubek kozacki

Napewno wkurzający dla judasów w pracy
Chętnie sprzedam jeden. Kto pierwszy ten lepszy!!!! Cena 10zł. Ktoś chętny to pisać. Pozdrawiam
