Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21758
Stary 26.04.2011, 18:58
Błagam was.....
Jak moge zrobic w Wordzie 2003 aby podzielic strone na pół?
Chodzi o to bym mógł napisać jedną kolumnę i obok napisać kolejną.
W ten sposób :
Wisła Wisła
Wisła Wisła
Wisła Wisła
Wisła Wisła
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując