Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Yoshua
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
18237
26.04.2011, 18:39
@lord damien
Czy jest techniczna możliwość aby twój model znalazł się na mapie 3d w google earth? Na razie jest tam tylko jedna trybuna, cały stadion wyglądał by super!
Yoshua
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoshua
Znajdź inne posty napisane przez Yoshua