Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3740
Stary 26.04.2011, 17:17
Najzwyczajniej nie sposób go nie lubić.
Oby tylko, gdy nastąpi kiedyś jakiś kryzys naszej drużyny (jest to nieuniknione) odpowiednie osoby wykazały się lojalnością, a nie próbowały szukać pretekstów do jego zwolnienia.
Powodzenia Robert.
Odpowiedz cytując