Titto napisał(a):

O proszę naszemu trenerowi za niedługo urodzi się dziecko.
Zostanie po raz pierwszy ojcem... w dosyć podeszłym wieku.
Może wychowa nam jakiegoś nowego grajka do Wisły
|
Robert już ma syna który mieszka w Holandii, W jednym z wywiadów wspomniał. Jeśli chodzi o jego pierwszy związek/ małżeństwo to nic dużo nie wiadomo.