Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3736
Stary 26.04.2011, 16:46
O proszę naszemu trenerowi za niedługo urodzi się dziecko.

Zostanie po raz pierwszy ojcem... w dosyć podeszłym wieku.

Może wychowa nam jakiegoś nowego grajka do Wisły
Odpowiedz cytując