Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
18235
26.04.2011, 16:13
lord damien
napisał(a):
Witam, jestem autorem 3 stadionów Wisły w programie Google SketchUp:
http://sketchup.google.com/3dwarehou...d4&prevstart=0
http://sketchup.google.com/3dwarehou...09&prevstart=0
http://sketchup.google.com/3dwarehou...66&prevstart=0
Stworzyłem tez stadiony dla całej Ekstraklasy. Nie jestem zadowolony z obecnej wersji Stadionu Wisły, więc chce go poprawić. Potrzebuje tylko małą pomoc: odległości trybun od boiska, wysokość trybun nad boiskiem i mniej więcej wymiary stopni poszczególnych trybun. To są największe błędy obecnego modelu. Z góry dziękuje za pomoc.
http://stadionwisly.info/dane_techniczne
Tutaj powinieneś znaleźć wszystkie potrzebne dane.
piter116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter116
Znajdź inne posty napisane przez piter116