Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
21754
26.04.2011, 15:29
Dzisiejszy mecz Schalke - Manchester tylko w "eNce"? Miałem nadzieje, że półfinał będzie w jakiejś otwartej telewizji ale doszukać się nie mogę.
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka