Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21754
Stary 26.04.2011, 15:29
Dzisiejszy mecz Schalke - Manchester tylko w "eNce"? Miałem nadzieje, że półfinał będzie w jakiejś otwartej telewizji ale doszukać się nie mogę.
Odpowiedz cytując