Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5551
Stary 26.04.2011, 14:12
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
Dan Petrescu robil jeden błąd, wszystkichzawodnikow wrzucil do jednegowora, zapominajac o treningu indywidualnym, a przeciez nie kazdy organizm jest taki sam... tym samym niektorych poprostu zajechal.

nie podobala mi sie tez taktyka, ktora do Wisly poprostu nie pasowala.
To co nasi pilkarze grali ze Slaskiem mogli grac juz wczesniej - własnie za Dana Petrescu tylko narzekali za duzo. Teraz nie maja łatwiejszych treningow niz za Petrescu ale wzieli sie do roboty. Moze dlatego, ze wiecej teraz w klubie obcokrajowcow niz polskich pilkarzy, ktorzy najwidoczniej chca ostro pracowac.
Odpowiedz cytując