Niekonik napisał(a):

Dan Petrescu robil jeden błąd, wszystkichzawodnikow wrzucil do jednegowora, zapominajac o treningu indywidualnym, a przeciez nie kazdy organizm jest taki sam... tym samym niektorych poprostu zajechal.
nie podobala mi sie tez taktyka, ktora do Wisly poprostu nie pasowala.
|
To co nasi pilkarze grali ze Slaskiem mogli grac juz wczesniej - własnie za Dana Petrescu tylko narzekali za duzo. Teraz nie maja łatwiejszych treningow niz za Petrescu ale wzieli sie do roboty. Moze dlatego, ze wiecej teraz w klubie obcokrajowcow niz polskich pilkarzy, ktorzy najwidoczniej chca ostro pracowac.