wiślak 86 napisał(a): 
Do sprzedania koszulka polo LONSDALE identyczna jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/wyprzedaz-nowa-kos...550609213.html
rozmiar XXL
Koszulka NOWA z metką niestety okazała się trochę za duża a odsyłanie jej do wymiany nie ma sensu bo koszt przesyłki jest dość wysoki.
Cena trochę niższa niż na aukcji. Możliwy obiór osobisty w Krakowie.
aukcja nie jest moja link służy tylko do zaprezentowania koszulki.
Pytania na priv.
|
PODBIJAM na nową
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|