Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
21750
25.04.2011, 23:34
planuje z kumplem weekend w Krakowie. Czy jest możliwość zakwaterowania w jakimś hoteli/motelu jeśli mamy po 17 lat?
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93