adam_09 napisał(a):

A teraz pomyśl Picasso że za porównywalną kwotę mógłbyś śmigać z pięknym dźwiękiem silnika V6 a oszczędność robić na gazie. Taka wersja ST220 lub samo 3.0 już chodzi miodnie.
|
oczywiście,ze gaz jest najtańszym paliwem,ale ja akurat nie gustuję.co prawda nie mam z gazem doswiadczenia,niemniej jednak mój kolega jeździ i w tej chwili ma przejechane 180 tyś w tym głowice dwa razy robił.doliczając koszt instalacji te oszczędności nie okazują sie az tak wielkie.poza tym nie lubię tankowac trzy razy dziennie.