picasso napisał(a):

|
ja proponuję tym wszystkim wierzącym w VW,aby popytali uzytkownikow diesli 2.0.bardzo dobre motorki,zwłaszcza,ze na gwarancji wymieniają na nowe.a może jeszcze legendarna trwałość mercedesów?to nic że rdzewieją szybciej niż jeżdżą ale przecież "bez gwiazdy nie ma jazdy"...
|
przy okazji mogą podpytać też właścicieli FORD`ów z silnikami TDCI jak to jest robić wtryskiwacz za 600-800 zł sztuka, turbo za tysiaka, dwumas za 2 koła i filtr cząstek stałych za 2 tałzeny

Ach ta oszczędność diesla
