Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.04.2011, 21:53
picasso napisał(a):Wyświetl post
ja proponuję tym wszystkim wierzącym w VW,aby popytali uzytkownikow diesli 2.0.bardzo dobre motorki,zwłaszcza,ze na gwarancji wymieniają na nowe.a może jeszcze legendarna trwałość mercedesów?to nic że rdzewieją szybciej niż jeżdżą ale przecież "bez gwiazdy nie ma jazdy"...
przy okazji mogą podpytać też właścicieli FORD`ów z silnikami TDCI jak to jest robić wtryskiwacz za 600-800 zł sztuka, turbo za tysiaka, dwumas za 2 koła i filtr cząstek stałych za 2 tałzeny Ach ta oszczędność diesla
Odpowiedz cytując