Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12625
Stary 25.04.2011, 20:53
Panowie - to jest wolny kraj, a temat jest od dyskusji o polityce. Jeśli ktoś ma takie zboczenie, że chce w Święta dyskutować o polityce - jego sprawa. Nie chcecie dyskutować, to nie piszcie.

Za dydaktyczne, pouczające posty będą kartki. Pisać na temat albo (najlepiej) w ogóle.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo