|
Panowie - to jest wolny kraj, a temat jest od dyskusji o polityce. Jeśli ktoś ma takie zboczenie, że chce w Święta dyskutować o polityce - jego sprawa. Nie chcecie dyskutować, to nie piszcie.
Za dydaktyczne, pouczające posty będą kartki. Pisać na temat albo (najlepiej) w ogóle.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|