Wyświetl pojedynczy post
michal
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 25.04.2011, 19:03
Dzisiaj o 21:30 na nSport w programie "Sylwetka" będzie wywiad z naszym trenerem. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł go nagrać i potem wrzucić tutaj z niego linka bo ja niestety nie posiadam n-ki. Z góry dzięki.
Odpowiedz cytując