Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michal
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
3726
25.04.2011, 19:03
Dzisiaj o 21:30 na nSport w programie "Sylwetka" będzie wywiad z naszym trenerem. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł go nagrać i potem wrzucić tutaj z niego linka bo ja niestety nie posiadam n-ki. Z góry dzięki.
michal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal
Znajdź inne posty napisane przez michal