|
Dan Petrescu robil jeden błąd, wszystkichzawodnikow wrzucil do jednegowora, zapominajac o treningu indywidualnym, a przeciez nie kazdy organizm jest taki sam... tym samym niektorych poprostu zajechal.
nie podobala mi sie tez taktyka, ktora do Wisly poprostu nie pasowala.
|