Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5548
Stary 25.04.2011, 18:13
Dan Petrescu robil jeden błąd, wszystkichzawodnikow wrzucil do jednegowora, zapominajac o treningu indywidualnym, a przeciez nie kazdy organizm jest taki sam... tym samym niektorych poprostu zajechal.

nie podobala mi sie tez taktyka, ktora do Wisly poprostu nie pasowala.
Odpowiedz cytując