Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11399
Stary 25.04.2011, 16:39
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
nie powiedziałbym, że Siva to zły transfer. Przyszedł jako zapchajdziura i się sprawdza. Nie gra jakoś koszmarnie ani wyśmienice, ale daje swobodę trenerowi, że zawsze jest facet, który wejdzie do pierwszego składu.
Oglądając uważnie jego grę w ostatnim meczu muszę stwierdzić, że jeżeli Wisła chce mistrza to lepiej żeby ten Pan już do pierwszego składu nie wchodził.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując