vote-for-mikey napisał(a):

|
nie powiedziałbym, że Siva to zły transfer. Przyszedł jako zapchajdziura i się sprawdza. Nie gra jakoś koszmarnie ani wyśmienice, ale daje swobodę trenerowi, że zawsze jest facet, który wejdzie do pierwszego składu.
|
Oglądając uważnie jego grę w ostatnim meczu muszę stwierdzić, że jeżeli Wisła chce mistrza to lepiej żeby ten Pan już do pierwszego składu nie wchodził.