Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11397
Stary 25.04.2011, 15:20
Wydatki lig europejskich, to 10 miejsce Polski.
wyprzedzamy między innymi Holandię, Rumunię, Belgię, Austrię czy Czechy..
a Ty piszesz o 15 mln euro :rotfl;
Polska liga to taka liga że jak mądrze wyda się te 3 mln euro to LM jest prawie pewne. Oby w końcu wielkie koncerty to zauważyły. W Anglii, Hiszpanii, Francji, Niemczech można wydać 50 mln euro i klub może nie być pewien nawet LE.
Choćby taki Manchester City.. po co na co to finansować. Przelać 1/100 kwoty do Wisły i mamy LM. Przysłowiowy szejk wyłoży z kieszeni na blat portfel i ma Wisłę w LM. A w innych krajach wykładają po 100 mln i gówno mają, to są studnie bez dna i żadnych sukcesów nie ma.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.04.2011 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując