Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
Od: 09.2006
Offline
#
18233
25.04.2011, 12:12
cpc
napisał(a):
btw jest ktoś kto mógłby zrobić taką właśnie wizualizację z płytami biurowca
Było już milion razy ale to jest wersja z płyt kompozytowych...
http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._co_z_elewacja
samsung_08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samsung_08
Znajdź inne posty napisane przez samsung_08