GOalkeeper napisał(a):

|
O tylko Win 7 Security 2011 blokuje mi również przeglądarki, ale spróbuje ściągnąć to na stacjonarnym kompie i przełożyć do lapka.
|
Tylko że to co się wyświetliło to samo w sobie jest malwarem. Nie masz żadnego wirusa, przynajmniej on nie wykrywa niczego tylko chce kasę wyłudzić. Problem w tym że go sam zainstalowałeś z jakąś aplikacją albo updatem flasha. Znasz angielski to poczytaj jak to odinstalować
http://www.virusremovalguru.com/?p=6901
Jesli będzie problem to poszukaj polskich odpowiedników.