Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21743
Stary 25.04.2011, 11:50
GOalkeeper napisał(a):Wyświetl post
O tylko Win 7 Security 2011 blokuje mi również przeglądarki, ale spróbuje ściągnąć to na stacjonarnym kompie i przełożyć do lapka.
Tylko że to co się wyświetliło to samo w sobie jest malwarem. Nie masz żadnego wirusa, przynajmniej on nie wykrywa niczego tylko chce kasę wyłudzić. Problem w tym że go sam zainstalowałeś z jakąś aplikacją albo updatem flasha. Znasz angielski to poczytaj jak to odinstalować
http://www.virusremovalguru.com/?p=6901
Jesli będzie problem to poszukaj polskich odpowiedników.
Odpowiedz cytując