Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11385
Stary 25.04.2011, 11:03
biorąc pod uwagę 2 duże stadiony, to Lechia i Śląsk wręcz muszą co najmniej stać się medialno-finansową samo-nakręcającą maszynką, czyli coś co próbują zrobić w Legii

byle tylko ich ofiarą nie stała się Wisła...


...choć z drugiej strony może być tak jak w obecnym sezonie, 3-5 klubów "maszynek" walczących o czołowe lokaty (czytaj 2-4 miejsca lub puchar)
a o czub gra Wisła(Jaga?) gdzie wynik sportowy to nr 1

mi to pasuje (no może poza konkurencją ze strony Jagi ;-) )
Odpowiedz cytując