Dla mnie rewelacja. Podobne nieco do Orkiszowego z Kormorana, ale jęczmienne. Cena bardzo rozsądna - 3,95. Warzone w browarze Gościszewo.
Przy okazji dowiedziałem się, że w najbliższym czasie ma się pojawić niepasteryzowane Brackie. Jako zwolennik tradycyjnego Brackiego, które obroniło się przed zakusami chemików z Heinekena, oczekuje z niecierpliwością.