Wyświetl pojedynczy post
Martin
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ze schodów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#556
Stary 25.04.2011, 10:28


Dla mnie rewelacja. Podobne nieco do Orkiszowego z Kormorana, ale jęczmienne. Cena bardzo rozsądna - 3,95. Warzone w browarze Gościszewo.
Przy okazji dowiedziałem się, że w najbliższym czasie ma się pojawić niepasteryzowane Brackie. Jako zwolennik tradycyjnego Brackiego, które obroniło się przed zakusami chemików z Heinekena, oczekuje z niecierpliwością.
Odpowiedz cytując