Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11381
Stary 25.04.2011, 08:19
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Możecie mówić co chcecie, ale prawda jest taka, że silnej Wiśle potrzebna silna Legia i silny Lech i jeszcze parę innych silnych zespołów. Tak więc nie ma się z czego śmiać. Czarny scenariusz. Jóźwiak przywiezie z Argentyny worek piłkarskich perełek, które uratują dla Legii ligowy byt w przyszłym sezonie, Lech nie awansuje teraz do pucharów, sprzeda Rudnevsa i Stilica i za rok Wisła wciągnie nosem całą ligę, a później, w pucharach, zaliczy w....... od jakich amatorów z Wysp Owczych, bo w lidze same ogórasy kosiła...
Zbyt wiele mądrych słów naraz..nikt tu tego nie zrozumie.
Odpowiedz cytując