Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11380
Stary 25.04.2011, 01:11
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Ale właściwie to tam z trawą, że nie rośnie czy z czym problem mają na tym stadionie? A jak tak dalej pójdzie to pół rocznego budżetu będą na murawę przeznaczali. No my się cieszmy, że u nas ta trawka dosyć ładna taka jest, że już piaskiem nadrabiać nie trzeba i że bramki w miarę równo stoją i się nie zapadają.
Z tym z czym na każdym stadionie o takiej konstrukcji dachu czyli z bardzo słabym nasłonecznieniem murawy. Pierwszym klubem, który z tym problem się borykał był bodajże Ajax. Dlatego później Niemcy budując nowy stadion Schalke zamontowali tam wysuwaną płytę. Jedynym rozwiązaniem dla Lecha jest teraz tylko montaż sztucznej murawy. A na to UEFA może nie wyrazić zgody.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując