Kandzior napisał(a):

|
Ale właściwie to tam z trawą, że nie rośnie czy z czym problem mają na tym stadionie? A jak tak dalej pójdzie to pół rocznego budżetu będą na murawę przeznaczali. No my się cieszmy, że u nas ta trawka dosyć ładna taka jest, że już piaskiem nadrabiać nie trzeba i że bramki w miarę równo stoją i się nie zapadają.
|
Z tym z czym na każdym stadionie o takiej konstrukcji dachu czyli z bardzo słabym nasłonecznieniem murawy. Pierwszym klubem, który z tym problem się borykał był bodajże Ajax. Dlatego później Niemcy budując nowy stadion Schalke zamontowali tam wysuwaną płytę. Jedynym rozwiązaniem dla Lecha jest teraz tylko montaż sztucznej murawy. A na to UEFA może nie wyrazić zgody.