Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11375
Stary 24.04.2011, 21:48
Ale właściwie to tam z trawą, że nie rośnie czy z czym problem mają na tym stadionie? A jak tak dalej pójdzie to pół rocznego budżetu będą na murawę przeznaczali. No my się cieszmy, że u nas ta trawka dosyć ładna taka jest, że już piaskiem nadrabiać nie trzeba i że bramki w miarę równo stoją i się nie zapadają.
Odpowiedz cytując