|
2 Pytania. Ojciec kupił nowego laptopa i dostał drukarke do neij. I w obu jest problem.
W domu mam sieć bezprzewodową. Pokazuje że jest połączone ale jest "brak dostepu do internetu". W sklepie, i u kuzyna złapał od razu i nie było problemu. A tu wyskakuje błąd w stylu: "Karta sieciowa "..." nie ma przypisanego prawidłowego protokołu IP" i nic nie da się zrobić. Wie ktoś co z tym zrobić?
W związku z drukarką to przy próbie drukowania obojętnie czego pojawia się okienko zatutyłowane: "Drukowanei do pliku" i trzeba wpisać jakąs nazwe czy folder. Jak zmienić żeby to normalnei chodziło?
Jak to coś pomoże to chodzi o W7.
|