Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 24.04.2011, 20:10
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Opinia o Alfie Romeo nie bierze się z powietrza. Znajomy jeździł Alfą Romeo 146 i po 10 miesiącach sprzedał i kupił używanego Civica. Jak sam mówi, że różnica jest ogromna. To nie są raczej slogany wyssane z palca. Wiadomo, jak się trafi szczęśliwy egzemplarz to pojeździ ale to raczej rzadkość.
wszystko zależy przede wszystkim od motoru 1.9 JTD nie stanowi problemu bez wzgledu na to czy był w alfie czy innym fiacie.nie mam natomiast pojecia co z zawieszeniem,ale tu też bardziej winiłbym drogi po jakich poruszaja sie samochody niż sama konstrukcje zawiechy.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując