Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
986
24.04.2011, 19:03
Piotrek87
napisał(a):
Siwy a przypadkiem komunikacja zbiorowa nie lepsza od własnego auta
w pewnej dyskusji kiedyś dałbyś się pociąć, że tramwaje, autobusy, busy i pociągi są lepsze od aut bo ekologiczne, oszczędniejsze, lepsze itp,więc po co Ty się za autami rozglądasz?
Mnie zjechałeś równo, że broniłem jazdy autem
a teraz widzę alfy romeo i w ogóle auta jaka zmiana, karta kkm na wszystkie linie powinna Ci wystarczyć a nie samochody xD xD
Twoje poglądy na temat komunikacji zbiorowej są mi dobrze znane. Są - delikatnie mówiąc - kontrowersyjne. Pamiętaj, że korzystanie z KM nie wyklucza posiadania własnego auta.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89