AYALA napisał(a):

|
nie lekceważyłbym w obecnej dyspozycji Polonii Warszawa w walce o tytuł. Jak nie będziemy wygrywali na wyjazdach to kto wie czy ostatni mecz z Czarnymi Koszulami nie będzie meczem o MP
|
Jaka panika

Nagle przegralismy we Wroclawiu, Polonia wygrala 4 mecze z rzedu i juz rozpatruje sie Polonie w kontekscie rywala do MP... Polonia ma 11pkt straty na 21 do zdobycia. Chxesz powiedziec, ze nie zdobedziemy 10 pkt w ostatnich 7 meczach? Litosci. Polonia to sobie moze walczyc co najwyzej o 3 miejsce a cudem bedzie jak zagrozi Jagiellonii.
....a ludzie opanujcie sie bo zaraz przeczytam, ze trzeba uwazac na Zaglebie
Niech to dotrze: jedynym naszym rywalem w tej chwili w walce o MP jest Jagiellonia i to nie dlatego, ze gra zajebista pilke ale dlatego, ze jest po prostu najblizej. Inni na przestrzeni tych 23 kolejek poniesli w stosunku do nas zbyt duze straty by na finiszu ligi w ostatnich 7 meczach odrobic strate rzedu 10-12pkt.