zdzichu411 napisał(a):

|
Po 1 jak można mówić że Legia z nami da rade coś ugrać, przypomne gdyby nie fart, byłoby 6 porażek z rzędu. Z najgorszą drużyną wiosny. Tam nie można nie wygrać.
|
Przypomnę, że Sląsk w zeszłej rundzie też przyjeżdzał w fatalnej formie z bilansem chyba 4 kolejnych porażek i miał być przez Wisłę rozszarpany. Poodbnie było z Polonią Bytom w tej rundzie, i z Koroną która do meczu z nami była najgorszą drużyną na wiosnę.
Tak to już jest, że na Wisłę drużyny maksymalnie spinają poślady, walczą jak o życie o każdy cm murawy i jakoś przerywają te słabe serie. Mam nadzieje, że Legia nie obudzi się z nami. Lechia już sie obudziała, ale też się bałem, że dopiero na nas sie zepną i przełamią prawem serii.