Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18227
Stary 24.04.2011, 14:58
pff napisał(a):Wyświetl post
Czyli koniec marzeń o naszej hali?

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...roku,id,t.html
Nie no, chyba nie...Wiadomo było, że hala w Czyżynach i tak powstanie, bo Majchrowski się na to napalił jak szczerbaty na suchary. Nie ma w tym tekście nic o odebraniu nam przyznanych środków. Narazie... Swoją drogą wie ktoś może, jak na dzień dzisiejszy kształtuje się sytuacja z poszukiwaniami sponsora przez TS?
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując