pff napisał(a):

Nie no, chyba nie...Wiadomo było, że hala w Czyżynach i tak powstanie, bo Majchrowski się na to napalił jak szczerbaty na suchary. Nie ma w tym tekście nic o odebraniu nam przyznanych środków. Narazie... Swoją drogą wie ktoś może, jak na dzień dzisiejszy kształtuje się sytuacja z poszukiwaniami sponsora przez TS?