Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?
Offline
#
4640
24.04.2011, 13:40
Masz karnet a zadajesz pytanie jakbyś szedł pierwszy raz na mecz. Możesz mieć na G1 a siedziec na G5. Pozdro.
Mako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mako
Odwiedź stronę domową użytkownika Mako!
Znajdź inne posty napisane przez Mako