Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Berto
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4639
Stary 24.04.2011, 13:28
Witam

pytanie mam tego typu, jak to jest z sektorem G5 czy można się na niego dostać z innej części G? przejścia są otwarte czy też nie? Bo kumpel wchodzi wejściem dla fanclubów a ja m am karnet i szukamy sposobu żeby znaleźć się na jednym sektorze. Ewentualnie może ktoś wie czy czytniki na trybunie G obsługują tylko bilety dla danego sektora czy też można wejść np. na G5 mając bilet bądź karnet na inny sektor(np. G1)? Z góry dzięki za odp.

PS. Wiem że taki temat był już poruszany na forum, ale nie mogłem niestety znaleźć odpowiedzi na te pytania.
Odpowiedz cytując