|
Witam
pytanie mam tego typu, jak to jest z sektorem G5 czy można się na niego dostać z innej części G? przejścia są otwarte czy też nie? Bo kumpel wchodzi wejściem dla fanclubów a ja m am karnet i szukamy sposobu żeby znaleźć się na jednym sektorze. Ewentualnie może ktoś wie czy czytniki na trybunie G obsługują tylko bilety dla danego sektora czy też można wejść np. na G5 mając bilet bądź karnet na inny sektor(np. G1)? Z góry dzięki za odp.
PS. Wiem że taki temat był już poruszany na forum, ale nie mogłem niestety znaleźć odpowiedzi na te pytania.
|