Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21734
Stary 24.04.2011, 12:34
Nie widzę kursora na FB. Tzn jak chce wpisac swój status to mam, ale w komentarzach u znajomych nie. FB znów coś pokombinowało czy to coś u mnie? I jak tak to jak to zmienić bo to denerwujące
Odpowiedz cytując