Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 24.04.2011, 12:19
Wtrącając się do dyskusji o Alfie powiem tyle, że jak w przypadku każdego używanego auta i tu można trafić na minę. Jak już ktoś wspominał, problemy bywają z silnikami TwinSpark są dość drogie w naprawach i wymagają interwencji specjalistów. Problemy nastręczają też skrzynie Selespeed oraz dość nietrwałe zawieszenie, jak na nasze drogi. Jeśli zaś chodzi o diesle (common rail, to właśnie wynalazek Fiata), to są one bardzo dobre, zarówno jeśli chodzi o sam silnik, jak i osprzęt. Warto dodać, że silnik 1.9 JTD stosuje też Opel (CDTi) i SAAB (TiD) i pod względem bezawaryjności jest to jednostka o wiele lepsza niż ta 3.0 (V6 CDTi / TiD) opracowana przez Isuzu. Co do subiektywnych odczuć, to Alfy bardzo przyjemnie się prowadzą, a z zainstalowanym systemem Bose także świetnie grają, warto takiej poszukać.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując