Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11360
Stary 24.04.2011, 11:43
Tak wwf, wszystko jest możliwe ale tak jak choćby yogul napisał, czeka nas parę meczy z rywalami przy których ich dotychczasowe wyniki przestają mieć znaczenia. Sam się dziwię sobie ale ogólnie mam optymistyczne nastawienie do końcowej rywalizacji o mistrzostwo. Jeśli gra Naszych nie spadnie poniżej pewnego poziomu i ich forma będzie optymalna na każdego przeciwnika to można mieć wysoko podniesione czoło na każdy kolejny mecz
Odpowiedz cytując