yogul napisał(a):

|
chociażby każdy lał Legie Lecha czy Żydów, to na mecze z nami zepną się jak skur****n i będą okropnie ciężkie trzy mecze. Tak więc w tych meczach nie zakładał bym żadnych pewnych punktów, a coś czuje że Jaga na farcie będzie wygrywała mecz za meczem
|
Uwielbiam takie teksty. Wygrywa ligę Wisła: graliśmy najlepiej itd,. Wygrywa ktoś inny: mieli farta
