Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11352
Stary 24.04.2011, 11:00
To jest ocena na chwilę obecną, tak? A za dwa, trzy tyg. gra Wisły czy Jagi może się diametralnie zmienić albo każdej innej drużyny tak samo i ta ewentualna rozpiska już nie ma żadnego znaczenia. Punkty między miejscami 4-5 a środkiem tabeli to kilka oczek, gdybyśmy przykładowo chcieli przydzielić nazwę drużynom patrząc na ilość punktów to Wisła była by lekkim liderem z Jagą, a potem to już środek tabeli od 3 do 13 miejsca. Myślę, że ten sezon jest specyficzny i takie zakładanie wyników jest dość ryzykowne bo mało co z tego może się potwierdzić. Chociaż podyskutowałbym z poszczególnymi Twoimi typami
Odpowiedz cytując