Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
yeti01
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
18224
24.04.2011, 10:47
Ja mam tylko nadzieję że nikomu nie wpadnie do głowy malowanie stadionu na niebiesko, czerwono czy w jakieś ciapy. Jeśli wogóle malować to na jakiś stonowany szary kolor. Estetyka stadionu Cracovii może być przykładem.pzdr.
yeti01
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yeti01
Znajdź inne posty napisane przez yeti01