StelmiOriginal napisał(a):

Jak to jest z biletami? Czy jak bilet kosztuje powiedzmy 19zł ulgowy, a nie mam karty kibica to place cos wiecej, czy tylko te 19zl?
|
Pokazujesz tylko legitymację szkolną/ studencką i masz bilet zniżkowy, karta kibica na ten moment nie jest Ci potrzebna, nie ma również już opłaty manipulacyjnej jak to wcześniej było.
Warto mieć legitymację, bo nie wiadomo na kogo trafisz w kasie, ostatnio miałem taki przypadek, że musiałem okazać legitymację kolegi do zakupu ulgowego, wcześniej się tak nie zdarzyło.
No chyba, że kupujesz dla dziewczyny wtedy nie potrzebujesz nawet legitymacji.
Pozdrawiam.