|
No to mamy na obecną chwilę +3 pkt. nad Jagiellonią
Wisła Kraków 44
Jagiellonia Białystok 41
I teraz prześledzmy
Wisła
-Górnik Zabrze (dom) +3pkt
-Lechia Gdańsk (wyjazd) 0pkt
-Lech Poznań (d) +1pkt
-Cracovia (d) +3pkt
-Legia Warszawa (w) +1pkt
-Zagłębie Lubin (w) +3pkt
-Polonia Warszawa (d) +1pkt
w sumie 56pkt
Jagiellonia
-Polonia Bytom (w) +3pkt
-Widzew Łódź (d) +3pkt
-Polonia Warszawa (w) +0pkt
-Legia Warszawa (d) +3pkt
-Korona Kielce (d) +3pkt
-Cracovia (w) +1pkt
-Ruch Chorzów (d) +3pkt
w sumie 57pkt
Mistrzem polski Jagiellonia
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|