Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11344
Stary 24.04.2011, 10:29
murray napisał(a):Wyświetl post
Mecz o puchar PP to będzie starcie tytanów. Ja już szykuję się na twardą grę, oczekuję wspaniałych nowinek taktycznych i popisów technicznych ze strony Manu i Kiełba. Kucharczyk strzeli hat-tricka, tym samym popisze się Ślusarski.
Stadion w Bydgoszczy takich rzeczy jeszcze nigdy nie widział.
Do tego piękne interwencje, któregoś z bramkarzy Legii (niewiem, który bo to przecież zależy od formy dnia ) oraz musi być jakaś zadyma bo co to jest za finał PP bez zadymy?
Odpowiedz cytując