murray napisał(a):

Mecz o puchar PP to będzie starcie tytanów. Ja już szykuję się na twardą grę, oczekuję wspaniałych nowinek taktycznych i popisów technicznych ze strony Manu i Kiełba. Kucharczyk strzeli hat-tricka, tym samym popisze się Ślusarski.
Stadion w Bydgoszczy takich rzeczy jeszcze nigdy nie widział.
|
Do tego piękne interwencje, któregoś z bramkarzy Legii (niewiem, który bo to przecież zależy od formy dnia

) oraz musi być jakaś zadyma bo co to jest za finał PP bez zadymy?