Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11342
Stary 24.04.2011, 10:10
harthausen napisał(a):Wyświetl post
no to się wcale nie zdziwię , jak PP nie zdobędziecie, a miejsce w lidze zajmiecie takie, które gwarantuje nie granie w Europie.
A w przyszłym roku będzie u Was taka sama a może i większa padaka.
Sens ma budowanie drużyny dopiero na 2013 rok.
Ale przecież już graliśmy w pucharze po tym Wilnie- między innymi wyjazd do Broendby. Więc o co ten strach?
Odpowiedz cytując