harthausen napisał(a):

no to się wcale nie zdziwię , jak PP nie zdobędziecie, a miejsce w lidze zajmiecie takie, które gwarantuje nie granie w Europie.
A w przyszłym roku będzie u Was taka sama a może i większa padaka.
Sens ma budowanie drużyny dopiero na 2013 rok.
|
Ale przecież już graliśmy w pucharze po tym Wilnie- między innymi wyjazd do Broendby. Więc o co ten strach?