Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18220
Stary 24.04.2011, 08:48
choyrak napisał(a):Wyświetl post
nawet jesli juz beda malowac ten stadion, choc mnie to wszystko juz jedno, to chyba nie caly na niebiesko? czy my jestesmy Lech, albo Ruch cholera jasna
Zobacz sobie jak wygląda flaga Krakowa... a przypominam że to Stadion Miejski a nie Stadion Wisły Kraków SSA!
Odpowiedz cytując