choyrak napisał(a):

nawet jesli juz beda malowac ten stadion, choc mnie to wszystko juz jedno, to chyba nie caly na niebiesko? czy my jestesmy Lech, albo Ruch cholera jasna
|
Zobacz sobie jak wygląda flaga Krakowa... a przypominam że to Stadion Miejski a nie Stadion Wisły Kraków SSA!