Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11337
Stary 24.04.2011, 08:34
Też chciałbym żeby Polonia zagrała w Lidze Europejskiej, napewno Wojciechowski sypnąłby kasą na wzmocnienia, wole żeby takie drużyny reprezentowały Polske w Europie niż Ruch Chorzów gdzie za bardzo nie ma nawet pieniędzy na lot samolotem na mecz do Azerbejdżanu albo Malte.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując