|
no to się wcale nie zdziwię , jak PP nie zdobędziecie, a miejsce w lidze zajmiecie takie, które gwarantuje nie granie w Europie.
A w przyszłym roku będzie u Was taka sama a może i większa padaka.
Sens ma budowanie drużyny dopiero na 2013 rok.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 24.04.2011 o godz. 08:10.
|