|
Senior Member
Offline
|
|
!!IRIVER!! napisał(a): 
Czwórka najlepszych w tej chwili niemal wymarzona, teraz czekać na to, co stanie się w Poznaniu. Wierzę w umiejętności Bełchatowa. Przecież nic dwa razy się nie zdarza - dziś Sapela ma mieć "Dzień konia"
|
Dziękuję.
Pozdrawiam. 
|
|