Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 23.04.2011, 22:51
Zauważcie, że wszystkie mecze w tym roku bez napastnika (Genkov/Brożek) Wisła przegrała - sparingi z Norwegami, Podbeskidzie u siebie i teraz Śląsk.

Drugi napastnik na gwałt!
.
Odpowiedz cytując